Jak aplikovat

JAK APLIKOVAT SEGMENTOVÉ ŘASY

 1. KROK: PŘÍPRAVA

Segmenty musí být aplikovány na čisté řasy bez oleje. Natočení zajistí, že všechny vaše vlastní řasy směřují správným směrem.

 1. KROK: NANÉST BOND

Je důležité si pamatovat, že méně je více. Aplikujte bond pouze na spodní stranu řas, asi 1-2 mm od kořínků. Použití příliš blízko ovlivní výdrž řas.

Počkejte přibližně 30 sekund, dokud nebude bond lepkavý.

 1. KROK: NANÉST BOND NA SEGMENT ŘAS - VOLITELNÉ

Tento krok je volitelný, většina uživatelů však přidáním tohoto kroku prodlouží délku nošení . Aplikujte bond pouze na vnitřní stranu pásku (strana, která se připojí k přirozené řase). Vyhněte se tomu, aby se bond dostal na řasy nebo na pinzetu. Pokud se bond dostane na pinzetu, segment řasy se k pinzetě přilepí a ztíží připojení segmentu k vaší přirozené řase. Toto je častá chyba, nenechte se odradit. Jakmile si zvyknete na nanášení řas, naučíte se správné umístění a správné množství bondu. Pokud se segmenty řas lepí na pinzetu, otřete ji dočista alkoholem nebo bezolejovým odstraňovačem make-upu a začněte znovu.

 1. KROK: PŘIPEVNIT SEGMENTY

Aplikujte jednotlivé segmenty řas na vaše přírodní řasy zespodu, blízko linie řas. Naše řasy jsou navrženy tak, aby byly zcela přizpůsobitelné, což znamená, že neexistuje pouze jeden způsob, jak je aplikovat. Někdo postupuje směrem z vnitřního koutku k vnějšímu, někdo naopak. Musíte si zjistit, který způsob je pro vás nejlepší. Hlavní je, aby jste umístili řasy asi 1-2 mm od kořínků. Jakmile jsou umístěny, můžete je několik sekund podržet a poté pustit. Řasa by se měla přilepit na místo, kde byla umístěna. Pokud se pinzetou odtrhne, otřete pinzetu a zkuste to znovu. Pokračujte v umísťování segmentů a mírně překrývejte okraje.

 1. KROK: UTĚSNĚNÍ SEGMENTŮ

Jakmile jsou všechny segmenty aplikovány a jste spokojeni s umístěním, sevřete řasy pinzetou k sobě po dobu cca 5 – 10 sekund. To zajistí, že segmenty řas budou pevně uchyceny k vaší přirozené řase. Toto je nejdůležitější krok aplikace pro zajištění dlouhé životnosti. Pinzeta je pro tento účel navržena tak, aby odpovídala zakřivení oka.

TIPY K APLIKACI:

 1. Použijte zvětšovací zrcátko, aby jste lépe viděli linii řas.
 2. Před aplikací si natočte kleštičkami vaše přirozené řasy.
 3. Pro odstranění lepkavosti řas použijte Sealant.
 4. Při utěsňování řas naneste Sealant i na pinzetu, aby jste zabránili slepení.
 5. Neutěsňujte, dokud nejste spokojeni s umístěním řas.
 6. Pro utěsnění řas dobře poslouží i mini kleštičky na řasy.
 7. Nenechte se odradit, pokud to nedáte napoprvé. Možná budete potřebovat několik pokusů, než se vám podaří vytvořit správný úhel a umístění.

Instruktážní video k aplikaci segmentových řas:

https://youtube.com/shorts/3bLYgLp-XJ0