Zaregistrujte se u nás! Každý registrovaný zákazník získá stálou slevu 5 %. 

O nás

Vítejte na našem novém e-shopu!

Představujeme vám výrobky, které si oblíbili zákazníci v celé Evropě. Věříme, že se zalíbí i vám. Všechny nabízené produkty jsme pro vás pečlivě vybírali a na vlastní kůži vyzkoušeli.

V průběhu času budeme rozšiřovat sortiment na základě průzkumu trhu a vaší zpětné vazby. Neváhejte nám napsat, vaše podněty jsou pro nás přínosem.

 

GloryStyles - nová značka na českém trhu

Naše značka vznikla v roce 2018 s původním záměrem nabízet praktické kosmetické pomůcky vhodné na cestování. Postupně byla nabídka rozšířena o pomůcky na líčení a jiné produkty, které ocení všechny aktivní ženy, které o sebe rády pečují. Naším cílem je pomáhat ženám cítit se spokojené a přitažlivé každý den s minimálním úsilím. Každý rok přidáváme nové produkty a také obměňujeme nabídku dle aktuálních trendů.

GloryStyles klade důraz na produkty, které jsou nejen pěkné a elegantní, ale také funkční. Snažíme se o co největší kvalitu, ale samozřejmě zohledňujeme i cenu a rádi bychom, aby byly naše produkty dostupné pro všechny. Proto je nabízíme za příznivé ceny. Celá naše nabídka je hypoalergenní, citlivá k pokožce a také veganská. Naším cílem je, aby výrobky ocenil nadšenec krásy i profesionál.